Ja za 20 lat

Kim będę? Co będę robić? Jak osiągnę swój cel? Nad takimi pytaniami zastanawiali się uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim "Ja za 20 lat" organizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019. Nasi uczniowie: Julia Żybula z klasy 5 d i Witold Kapinos z klasy 5 a zostali wyróżnieni za pracę plastyczną -Julka i za opowiadanie -Witek.

Cieszymy się tym bardziej, że na konkurs wpłynęło kilka tysięcy prac. Julka i Witek godnie reprezentowali naszą szkołę i miasto. Koordynatorem akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł w SP 1 jest pani Jolanta Piaskowska.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face