KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS II i III W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR1 IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA ROZSTRZYGNIĘTY!

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu odbył się Wewnątrzszkolny Konkurs Języka Angielskiego klas II i III. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem uczniów.

Pomimo iż materiał konkursowy był rozbudowany pod względem leksykalnym i w znacznym stopniu przekraczał wymagany w tej kategorii wiekowej materiał, uczniowie poradzili sobie nadspodziewanie dobrze.

Spośród uczniów klas II najlepsza okazała się być uczennica klasy IIb Kinga Mądel przygotowana przez mgr Izabelę Matuszek

a w klasach III bezkonkurencyjny był Filip Rucki z klasy IIIc przygotowany przez mgr Karolinę Zarzyczną.

Zarówno zwycięzcy jak i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę COBI S.A.

Konkurs okazał się być dużą frajdą i jako nauczyciele mamy nadzieję iż skutecznie zachęci uczniów do nauki języka angielskiego i pokaże że może to być również świetna zabawa, w myśli zasady „English is fun” nauka ma nie tylko uczyć ale i bawić. Serdecznie gratulujemy naszym małym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!