Poprzedni rok kalendarzowy zakończył się wieloma ciekawymi wydarzeniami zorganizowanymi przez uczniów, rodziców i wychowawcę klasy V c.

Jeszcze pod koniec listopada piątoklasiśc i zaprosili uczniów i wychowawczynię klasy III c do uczestnictwa we wspólnym wróżeniu andrzejkowym.

6 grudnia dzieci odwiedził święty Mikołaj, który zaprosił także wszystkich na wycieczkę do Rzeszowa. Obfitowała ona w wiele ciekawych wydarzeń. Szczególnie utkwiły w pamięci zabawy w Happy Jump Rzeszów.

Przed świętami wszyscy uczniowie klasy V c wzięli udział w uroczystym spotkaniu wigilijnym.

Oby złożone sobie nawzajem życzenia spełniły się w roku 2017 i oby obfitował on w wiele ciekawych, wesołych wydarzeń, które jeszcze bardziej zintegrują zespół klasowy.