W środę 08.03 odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Ręcznej „Szczypiorniak” zorganizowany przez panią Aleksandrę Sobut dla uczniów klas 4-6.

Do udziału w zawodach zgłosiło się pięć czteroosobowych drużyn, które rywalizowały ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wśród klas młodszych I miejsce zajęła drużyna FC Misie (Klaudia Kusiak, Stanisław Wrażeń, Maksymilian Stolarz, Jakub Dul- wszyscy kl. 4A), pokonując FC Skrzaty (Tomasz Kubik, Karol Kończyk- kl. 4B, Mateusz Skiba kl. 4A oraz Bartłomiej Dudzik kl.5C) 7:4.

Na najwyższym stopniu podium w klasach starszych stanęli chłopcy z klas 6 (Maciej Furman, Bartłomiej Ząbek- kl.6B, Tomasz Łachut, Marcin Rokosz- kl.6C)wygrywając 7:6 z zespołem który zajął II miejsce ( Eryk Toczyński, Kacper Klamka-kl.6C, Damian Dul kl.6A, Adrian Czajkowski kl.5C).

Miejsce III przypadło zespołowi z klasy 5 (Dawid Skóra, Adrian Czajkowski, Michał Nowak, Bartłomiej Dudzik-kl.5C), który walczył o miejsce drugie i po dogrywce musiał uznać wyższość przeciwnika przegrywając 10:12.

Gratulujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w Turnieju, a także za postawę fair play na boisku.