Wycieczka do Bałtowa klas 3c i 3d

Z okazji Dnia Dziecka klasy 3c i 3d wyjechały 30 maja na wycieczkę do Bałtowa. Przenieśli się miliony lat wstecz poprzez wizytę w Parku Jurajskim oraz w prehistorycznym oceanarium, w którym na długo zapamiętają spotkanie z okrutnym rekinem. Wspaniałym przeżyciem było również kino 5D, które dostarczyło dzieciom dużo przeżyć, łącznie ze zmoczonymi włosami po podróży w głębię oceanu. Uczniowie byli też na przejażdżce w zoo, w którym niemal na wyciągnięcie ręki mogli zobaczyć strusie, wielbłądy, sarny, jelenie i wiele innych zwierząt w stadach i pojedynczo. Sporo czasu wszyscy mogli wyszaleć się w parku rozrywki. Zmęczeni, ale rozradowani wszyscy wróciliśmy do domów i na pewno długo jeszcze będziemy wspominać tę wycieczkę.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face

„MEDAL Z OKAZJI 125 ROCZNICY POWSTANIA SZKOŁY

logo pl1