II c na wycieczce w Sądzie Rejonowym w Mielcu

31 maja 2017r. klasa IIc zwiedziła Sąd Rejonowy w Mielcu. Przewodniczka, pani Justyna Maron, przybliżyła uczniom zakres działalności sądu, jego strukturę organizacyjną oraz pokazała pomieszczenia sądowe. Udzieliła również wielu cennych rad związanych z bezpieczeństwem dzieci szczególnie, że zbliżają się wakacje. Uczniowie spotkali się również z wiceprezesem Sądu panem Mariuszem Kobylarzem, który zapoznał ich ze swoją pracą, powiedział o znaczeniu Sądu oraz opowiedział o ciekawych rozprawach sądowych. 

Za ciepłe przyjęcie i przybliżenie znaczenia Sądu serdecznie dziękujemy.

Renata Hammer - wychowawczyni

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face

„MEDAL Z OKAZJI 125 ROCZNICY POWSTANIA SZKOŁY

logo pl1