Dnia 8 grudnia 2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbył się X MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PIOSENKI „SZCZĘŚLIWYM BYĆ”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu. Współorganizatorem było Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 “NASZA JEDYNKA” w Mielcu.

Nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Mielca oraz sponsorów wręczyli: Pan Arkadiusz Gałkowski – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz Pan Marek Paprocki – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu.

W konkursie wzięło udział 33 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjów z miasta Mielca.

Eliminacje przeprowadzono zgodnie z regulaminem konkursu w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie

przewodniczący               Dorota Kieraś-Jędrychowska

członkowie :                      Katarzyna Majka-Kosztyła

Małgorzata Rojkowicz

Kazimierz Kozioł

po wystąpieniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca:

I miejsce

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Julia Podraza ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Maja Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu,

- w III kategorii wiekowej kl. VII i gimnazja: Kinga Chrobak ze  Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

II miejsce

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Iga Gowarzewska ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Amelia Niemczyk ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu,

- w III kategorii wiekowej kl. VII i gimnazja: Klaudia Litwin ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu

III miejsce

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Emilia Winiarz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Gabriela Lachowska z SCK Mielec

- w III kategorii wiekowej kl. VII i gimnazja: Angelina Gancarz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu.

Ponadto przyznano Nagrody Specjalne:

Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Mielca otrzymał Wiktor Indyk ze Mieleckiej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego “Piłkarskie Nadzieje” w Mielcu.

Nagrodę Specjalną Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu otrzymała Oliwia Godek ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu.

Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu otrzymała Maja Chmura ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.