W dniu 8 grudnia 2017 roku za zaproszenie pani Sylwii Ryguła naszą świetlice „Jedyneczka” odwiedziła pani stomatolog- Katarzyna Marchlik Stomatologia Rodzinna.

Pani opowiedziała co należy zrobić, aby mieć piękne i zdrowe zęby, jak dbać o higienę jamy ustnej i zębów, kiedy należy odwiedzić gabinet dentystyczny i dlaczego nie należy bać się dentysty. Pani Katarzyna pokazała model uzębienia, na którym zademonstrowała dokładny sposób czyszczenia zębów. Dzieci także mogły spróbować szczotkować zęby pod  fachowym okiem.
Pani dentystka odpowiedziała dzieciom na nurtujące ich pytania. Na zakończenie miłego spotkania otrzymały od pani stomatolog mini pasty do zębów, kolorowanki, a najbardziej aktywni otrzymali zestaw szczoteczki do zębów, pastę i naklejki.
Serdecznie dziękujemy pani Kasi za miłe spotkanie i poświęcony czas.