Wychowawcy świetlicy „Jedyneczka” zorganizowali wyjście do klubu FKS STAL MIELEC.. Dnia 10.05.2018r. chętni wychowankowie świetlicy(klasa I a, I b, III d) mieli okazję zwiedzić Stadion Stali Mielec.
W naszej szkole promujemy zdrowy tryb życia, więc wycieczka na Stadion była dla nich spełnieniem marzeń.
Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z miejscem gdzie wszyscy zawodnicy ciężko pracują przygotowując się do rozgrywek sportowych. Wychowankowie zwiedzili pomieszczenia, w których na co dzień korzystają nasi piłkarze Stali Mielec tj. siłownia, szatnie, gabinet zabiegowy, salę konferencyjną, pomieszczenie dla VIP-ów. Dzieci zobaczyły również miejsce gdzie zawodnicy regenerują się po każdym meczu. Największą atrakcją dla dzieci była możliwość zagrania w piłkę na murawie ze samymi piłkarzami. Uczniowie przez moment poczuli się jak gwiazdy. Dzieci także próbowały swoich sił okrążając całe boisko.

Na ręce Prezesa Jacka Orłowskiego składamy najserdeczniejsze podziękowania za możliwość wizyty na Stadionie i w klubie sportowym.
      Pani Marcie Gajdowskiej oraz piłkarzom Szymonowi Przystalskiemu i Waldemarowi Gancarczykowi dziękujemy za miłą atmosferę oraz ciepłe i życzliwe przyjęcie naszych podopiecznych.
Całemu klubowi FKS Stal Mielec gorąco dopingujemy i życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym
J .