Olimpiada Matematycana Juniorów

27 września 2018 ósmoklasiści z naszej szkoły wzięli udział w części testowej Olimpiady Matematycznej Juniorów, czyli  ogólnopolskich zawodach matematycznych o bardzo wysokim poziomie dydaktycznym. Zawody te są skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych.

Poprzez zmagania z zadaniami konkursowymi, uczestnicy OMJ zyskują solidne podstawy merytoryczne do udziału w Olimpiadzie Matematycznej na poziomie ponadgimnazjalnym - jedynym konkursem matematycznym dającym uprawnienia przy rekrutacji na niemal wszystkie uczelnie wyższe w Polsce.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face