Pasowanie 9 X 2018r.

We wtorek 9 października odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez pierwszaków oraz kolegów i koleżanki z klas drugich i czwartych. Po części artystycznej przyszła kolej na część oficjalną uroczystości, którą rozpoczęło wprowadzenie na salę sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie przedstawiciele klas oraz wszyscy uczniowie klas pierwszych, kierując prawą dłoń w kierunku sztandaru, powtarzali za przewodniczącą szkoły słowa przysięgi. Po ślubowaniu pan dyrektor Marek Paprocki przystąpił do pasowania uczniów. Po akcie pasowania pan dyrektor oraz przedstawiciel Szkolny Rady Rodziców pan Maciej Szarek pogratulowali pierwszoklasistom pięknego występu oraz wstąpienia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały prezenty od klas drugich, wykonały pamiątkowe zdjęcia i udały się na poczęstunek.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face