Warsztaty o tematyce niepodległościowej w 2a

16 października klasa 2a wzięła udział w warsztatach edukacyjnych związanych z tematyką niepodległościową. Dzieci dowiedziały się dlaczego Polska musiała odzyskać niepodległość, gdzie w naszej okolicy przebiegała linia frontu oraz jakie było wyposażenie walczących żołnierzy.
Obejrzały również rekonstrukcję okopu z czasów wojny. O tym wszystkim opowiedziała pani przewodnik w Dworku Oborskich. Uczniowie mieli również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy wypełniając specjalnie przygotowane na tę okazję karty pracy.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face