Wyróżnieni Literaci

Uczniowie naszej szkoły - Hanna Pudło z klasy IVa, Wiktoria Wrońska z klasy Va i Marcin Rokosz klasy VIII c - zostali wyróżnieni w Miejskim Konkursie Literackim "Dzień wyboru Karola Wojtyły na Papieża we wspomnieniach”.

Hania, Wiktoria i Marcin musieli zdobyć informacje na temat tego niezwykłego dnia od swoich najbliższych i napisać opowiadanie lub wywiad. 17 października w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odebrali nagrody podczas uroczystości Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 11 - Jana Pawła II.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face