Projekt "Klimatyczna klasa" w 2A

W ramach projektu „ Klimatyczna klasa” w 2 a odbyły się zajęcia nt. „Jaką rolę odgrywają drzewa w mieście?”.

W trakcie zajęć uczniowie obserwowali, co dzieje się z naszym oddechem, gdy oddychamy na lusterko, porównywali swoje oddychanie z oddychaniem roślin. Gdy uznali, że drzewa są bardzo ważne w naszym otoczeniu zajęli się projektowaniem obszarów zielonych na specjalnych planszach. Na koniec zajęć grupy wspólnie wysiały owies, który będzie małą fabryką tlenu w naszej klasie. Ale aby tak się stało, trzeba zapewnić mu dobre warunki do wzrostu. I to jest nasze zadanie na najbliższe dni.

 

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face