„Nie migaj się od biblioteki”

W środę 15.11.2018 r. klasa 4 a miała zaszczyt gościć na godzinie wychowawczej Panią Danusię, osobę niesłyszącą, Panią Izabelę, która jest tłumaczem języka migowego oraz Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu, które w ramach realizacji projektu „Nie migaj się od biblioteki” sprawiały, że ta lekcja wychowawcza była wyjątkowa i niezapomniana.

Uczniowie wraz z wychowawczynią mieli okazję poznać świat osób głuchoniemych, poprzez wspólną zabawę zrozumieli też, że „Wszyscy jesteśmy tacy sami” . Na tej wyjątkowej godzinie wychowawczej było wszystko to, co powinno być w szkole - czytanie książki pt. "Nasza mama nie słyszy" , nauka języka migowego, świetna zabawa oraz mnóstwo pozytywnej energii, która zarażała Pani Danusia.

 

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face