Spotkanie z przedstawicielami Automobilklubu Mieleckiego

W dniu 13 grudnia 2018r. z inicjatywy nauczyciela przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa, pana Izydora Ingrama odbyło się spotkanie  z  przedstawicielami Automobilklubu Mieleckiego. Zajęcia poprowadziła pani Weronika Czerwińska ratownik drogowy, a pomagał jej jako pozorant - członek klubu pan Jacek.

 

Lekcja ta miała na celu utrwalenie wiadomości, które uczniowie klas VIII zdobyli na lekcji edukacji dla bezpieczeństwa. Młodzież mogła skorzystać z bogatej wiedzy doświadczonych ratowników oraz sprawdzić się, ćwicząc na fantomie dorosłego człowieka. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz działania AED – Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego oraz przykłady ratownictwa zaczerpnięte z życia.

Młodzież mogła również się dowiedzieć, czym oprócz ratownictwa drogowego zajmuje się Automobilklub.

Pomoc i cykliczność spotkań zaoferowana przez członków Automobilklubu Mieleckiego na pewno przyczyni się do lepszego poznania i zdobycia praktycznej wiedzy z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na koniec naszego spotkania przedstawiciel uczniów wręczył pani Weronice pamiątkowe podziękowanie.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face