Obchody 125-lecia istnienia szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera rozpoczęła obchody swojego 125-lecia istnienia Mszą św. odprawioną w kościele Ducha Świętego w niedzielę, 9 grudnia.
Dnia 11 grudnia szkołę odwiedziła absolwentka, posłanka na Sejm Krystyna Skowrońska.
W środę, 12 grudnia drzwi szkoły stały otworem i czekały na gości, którzy mogli zwiedzić szkołę, zobaczyć wystawy archiwalnych materiałów, zdjęć, kronik szkoły.

Jubileuszowa gala odbyła się w Domu Kultury SCK, dnia 12 grudnia. Wśród zaproszonych na obchody gości znaleźli się poseł na Sejm Zdzisław Gawlik, były senator Grzegorz Lato, Danuta Rawinis reprezentująca posłankę Krystynę Skowrońską, prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, starosta Stanisław Lonczak, wicestarosta Andrzej Bryła.

Dyrektor Marek Paprocki podziękował wszystkim, którzy na przestrzeni ostatnich lat pomagali szkole i wspierali jej działania – przewodniczącym rad rodziców, sponsorom i byłym prezydentom miasta, a także dla byłemu senatorowi Grzegorzowi Lato, byłym dyrektorom, nauczycielom, a także współpracującym ze szkołą firmom i mediom. 

Gala zakończyła się częścią artystyczną w której uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności i talenty taneczno-wokalne.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face