Podróż w krainę muzyki i kolęd

Dziś w podróż w krainę muzyki, kolęd  i nie tylko zabrała nas p. Joanna Stachowicz wraz z towarzyszącą jej panią Karoliną Szymańską obdarzoną przepięknym głosem oraz młodą skrzypaczką Eweliną Mazur. Pani Karolina śpiewała tak cudnie, że wszyscy mieliśmy ciary. Opowiedziała o tym, jak pracować głosem i wspólnie z dziećmi wykonała różne ćwiczenia doskonalące technikę śpiewu.

Ewelina zaś opowiedziała o skrzypcach, ich budowie oraz sposobie gry. Zaprezentowała również brzmienie tego instrumentu. Pani Joanna zaś grała na keyboardzie i  opowiadała o historii kolęd. Wszyscy chętnie śpiewali, a na koniec odbyły się wyścigi reniferowych sań.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face