KONKURS ŚWIETLICOWY„ NAJPIĘKNIEJSZA KOLĘDA I PASTORAŁKA 2018”

„Gdzie słyszysz śpiew tam wejdź, tam dobre serca mają…”. Taki śpiew można było usłyszeć 20 grudnia 2018 roku w świetlicy „Jedyneczka”, gdzie wychowawcy zorganizowali konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę lub pastorałkę.

Uczestnikami konkursu byli chętni uczniowie z klas pierwszych, drugich, trzecich oraz czwartych. W tym roku w konkursie brało udział 21 uczniów. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i pięknie zaśpiewali przygotowaną przez siebie pieśń Bożonarodzeniową. W naszej świetlicy to już kolejna edycja tego konkursu. Dla wszystkich uczestników były nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom oraz opiekunom.

PS

Życzymy zdrowych , szczęśliwych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Wychowawcy świetlicy.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face