Pasowanie na czytelnika w I b

30 stycznia 2019r. uczniowie klasy I b zostali zaproszeni do szkolnej biblioteki, gdzie obejrzeli teatrzyk w wykonaniu uczniów klasy II b. Po obejrzeniu teatrzyku pani bibliotekarka przeprowadziła wśród uczniów test znajomości bajek i baśni dla dzieci oraz opowiedziała o „prośbach książki”.

Następnie uczniowie zostali zapoznani ze sposobem korzystania z zasobów biblioteki. Po uzyskaniu niezbędnych informacji każdy uczeń został pasowany na czytelnika i mógł wypożyczyć wybraną książkę. Na koniec wizyty w bibliotece pani bibliotekarka wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i zakładki.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face