Sukcesy literackie Jedynki

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu mogą pochwalić się dobrą passą w konkursach literackich na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Igor Skowron z klasy VI a opowiadaniem „Wigilijna pomoc Antosia” zdobył wyróżnienie na XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackim im. Wandy Chotomskiej w Słupsku. Również wyróżnieniem w 1 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Życie między wierszami” w Warszawie może pochwalić się Marcin Rokosz z klasy VIII c. Natomiast Zofia Piasecka z klasy IV d i Witold Kapinos z klasy IV a uzyskali tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, pisząc listy do swoich ulubionych pisarzy: Rafała Ratajczaka i Andrzeja Maleszki. Zofia Piasecka także może być dumna z wyróżnienia w Ogólnopolskim Szkolnym Konkursie Literackim „Czas szkoły, czas dojrzewania” w Gdyni. Młodym literatom gratulujemy sukcesów!

Z uczniami pracowały polonistki: Anna Szwaja, Marzena Kapinos, Małgorzata Jaśkiewicz.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face