W dniach 30.03.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w ósmym spotkaniu IV Edycji Ligi Strzeleckiej.

W ósmym spotkaniu strzeleckim uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły.
JEREMI TYNIEC [0/100], KACPER KLAMKA [61/100] z klasy VIIIc.
Sobotnie spotkanie strzeleckie było w sumie ósmym, ale dla młodzieży SP1 dopiero trzecim spotkaniem na strzelnicy. W poprzednich spotkaniach młodzież SP1 nie uczestniczyła.
Ósme spotkanie strzeleckie to pierwsze wiosenne spotkanie, które dzięki słonecznej pogodzie przyciągnęło więcej osób niż ostatnie.

Najlepiej z powyżej wymienionych osób strzelał KACPER KLAMKA, uzyskując wynik 61pkt na 100 możliwych.

W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.
Wszystkie dotychczasowe wyniki z przeprowadzonych spotkań można sprawdzać na stronie facebook w opisie „Młodzieżowa Liga Strzelecka”.