Akcja Fundusze Europejskie dla najmłodszych"

W dniu 16 listopada 2012 r. pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Podkarpackim przeprowadzili lekcję pt.”Fundusze Europejskie dla najmłodszych” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wł. Szafera w Mielcu.

W lekcji brali udział uczniowie klas II a, II b i II c. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z projektami finansowanymi ze środków europejskich w ich najbliższej okolicy oraz w województwie podkarpackim. Poznali także podstawowe pojęcia związane z tematyka Funduszy Europejskich.

Do akcji włączyli się także funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Mielcu omawiając zasady prawidłowego poruszania się po drogach.

fundusze eu

 

fundusze2

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face