Wycieczka na Komendę Policji w Mielcu

W środę 8 maja uczniowie klasy II a wraz z wych. Renatą Kmiecik i p. Beatą Paterak wybrali się na wycieczkę do Komendy Policji w Mielcu.

Policjanci przekazali dzieciom wiele ciekawych informacji dotyczących ich pracy. Zaprezentowali uczniom jak wygląda umundurowanie policjantów i pokazali laboratorium kryminalistyczne w którym uczniowie mieli możliwość zapoznania się z urządzeniami służącymi do wykrywania przestępstw. Dużą atrakcją okazało się oglądanie wozu policyjnego oraz dźwięk syreny policyjnej. Wycieczka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.


URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face