Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Tutaj znajduje się lista kandydatów do klasy pierwszej

ZASADY PRZYJĘCIA DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu informuje, że w roku szkolnym 2020/2021 dzieci urodzone
2013 roku mają obowiązek rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

Do klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu przyjmujemy z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły
na podstawie elektronicznie wypełnionego zgłoszenia rodziców dokonanego na elektronicznej platformie Urzędu Miejskiego w Mielcu - MOJE MIASTO

Warunkiem korzystania z elektronicznej rekrutacji do publicznych szkół, przedszkoli i żłobków na terenie miasta Mielca jest posiadanie profilu zaufanego założonego przez bank lub na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) (informacja o sposobie założenia w zakładce) albo bezpośrednio w Urzędzie miejskim w Mielcu.

Strona internetowa do dokonania zgłoszenia: eurzad.um.mielec.pl

Pierwszym krokiem po wejściu na stronę jest ZALOGOWANIE - ZALOGUJ PROFILEM,
następnie przechodzimy na zakładkę MOJE KONTO - EDUKACJA, na której rodzic dokonuje zgłoszenia dziecka do szkoły i podpisuje profilem zaufanym.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu, obejmuje ulice:

Świętego Jana Pawła II, Bajana, Bohaterów Września, Cicha, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Daszyńskiego, Dąbrowskiej, Grzybowskiego Tadeusza, Jana III Sobieskiego, Joselewicza, Kilińskiego (numery nieparzyste od 29 do 93 i numery parzyste 26 do 118 A), Konfederacka, Lelewela, Limanowskiego, Matejki, Mielczewskiego, Mieleckiego, Modrzejewskiej, Ogrodowa, Osterwy, Reja, Rymanowskiego, Sękowskiego, Słoneczna, Staszica, Stefana Batorego, Teligi, Warszawska, Wiejska, Wybickiego, Wysockiego, Zamoyskiego, Związku Strzeleckiego, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury.

Dokładne terminy rekrutacji znajdują się w zakładce Zarządzenie Prezydenta Miasta Mielca

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.