STRZELECTWO SPORTOWE” -spotkanie czwarte-zawody mikołajkowe

W dniu 07.12.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 IGOR POPERA [56/100], z klasy VIII „a”, KONRAD ROBAK [77/100], ALEKSANDRA SIUDA [33/100], SZYMON SULIK [ 61/100], KAROL HYJEK [ 44/100], PATRYCJA KRUŻEJ [ 60/100] z klasy VIII „c” pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Z wyżej wymienionych osób najlepszy wynik uzyskał KONRAD ROBAK [ 77pkt na 100 możliwych] i zajął I miejsce wśród uczniów z SP1. Drugie miejsce zajął SZYMON SULIK, który zdobył 61 pkt na 100 możliwych, a na III miejscu znalazła się PATRYCJA KRUŻEL, która zdobyła 60 pkt na 100 możliwych.

Czytaj więcej: STRZELECTWO SPORTOWE” -spotkanie czwarte-zawody mikołajkowe

Ja za 20 lat

Kim będę? Co będę robić? Jak osiągnę swój cel? Nad takimi pytaniami zastanawiali się uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim "Ja za 20 lat" organizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019. Nasi uczniowie: Julia Żybula z klasy 5 d i Witold Kapinos z klasy 5 a zostali wyróżnieni za pracę plastyczną -Julka i za opowiadanie -Witek.

Czytaj więcej: Ja za 20 lat

KONKURS "Szęśliwym być"

Dnia 12 grudnia 2019 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbył się XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI „SZCZĘŚLIWYM BYĆ”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu.

W konkursie wzięło udział 29 uczestników ze szkół podstawowych z miasta Mielca.

Nagrody wszystkim uczestnikom konkursu wręczyli: Pan Jacek Wiśniewski – Prezydent Miasta Mielca oraz Pan Marek Paprocki – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu.

Eliminacje przeprowadzono zgodnie z regulaminem konkursu w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie

przewodniczący             MałgorzataLeśniak

członkowie :       Maria Tulik

Michał Witek

po wystąpieniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca:

w I kategorii wiekowej kl. I-III:

I miejsce - Julia Tomaszewska ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu,

II miejsce -  Krystian Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu,

III miejsce - nagrodę przydzielono w kategorii wiekowej kl. IV-VI

w II kategorii wiekowej kl. IV-VI:

I miejsce - Kamil Jachyra ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu,

II miejsce - Zuzanna Czuchra ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu,

III miejsce - Julia Podraza ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu

i Wiktoria Rydza ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu

w III kategorii wiekowej kl. VII-VIII:

I miejsce - Iga Szymańska ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu,

II miejsce – Ewa Pietras ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu,

III miejsce – Oliwia Janusz ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Mielcu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.

Czytaj więcej: KONKURS "Szęśliwym być"