Zapobieganie grypie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu, w związku z sezonem sprzyjającym zachorowaniom na grypę, przypomina jak przeciwdziałać zachorowaniom.

Medal z okazji 125 lat powstania szkoły

Dnia 9 listopada 2018 roku podczas uroczystego apelu po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego o 11.11 w naszej szkole odbyło się  rozdanie nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i 125. rocznicy powstania Szkoły. Tematem przewodnim było wykonanie pracy plastycznej w formie medalu tematycznie związanego z tymi wydarzeniami.

Czytaj więcej: Medal z okazji 125 lat powstania szkoły

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face