Sukcesy Nikodema.

Nikodem Dudzik z klasy 3a Laureatem Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego klas III oraz Szkolnego konkursu języka angielskiego klas 3.

Opiekun: Karolina Zarzyczna

Wycieczka klas 7 do Warszawy.

Wycieczki szkolne należą do najbardziej efektywnych i bardzo lubianych przez młodzież zajęć procesu dydaktyczno - wychowawczego dlatego też nasi uczniowie w dniu wczorajszym wzięli udział w jednej z ostatnich wycieczek w roku szkolnym 2018/2019.Dzięki zaproszeniu pani poseł Krystyny Skowrońskiej udaliśmy się do Warszawy, zwiedziliśmy budynek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz inne zakątki stolicy.
W wycieczce udział wzięli uczniowie klas siódmych z wychowawczyniami : Ewą Dolot oraz Karoliną Zarzyczną.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Albus.

Z ogromną radością informujemy Was o sukcesach językowych naszych uczniów.

Laureaci:
klasy 5: Korneliusz Kuźmicz, Maria Narowska, Mikołaj Ortyl.
klasy 8: Julia Dybska.

Wyróżnienia:
klasy 4: Bartosz Pietryka, Milena Narowska, Hubert Grzanka, Tomasz Jer, Julia Żybula.
klasy5: Milena Markowska, Filip Matuszek
klasy 7: Karina Tymuła.
klasy 8: Kinga Mądel.

Opiekunowie uczniów: Jolanta Piaskowska, Aneta Sajda, Izabela Matuszek, Karolina Zarzyczna.

Certyfikat Insta.Ling

SP1 z Certyfikatem Jakości Kształcenia w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling z języka angielskiego.

 

Świetlicowy dzień sportu 2019

W piątek 14 czerwca o godz. 8.00 na Gryfie (małe boisko) nauczyciele pracujący w świetlicy „Jedyneczka” zorganizowali dzień sportu. Dzieci z klas I-III pod opieką wychowawców miały możliwość brać udział w różnych ciekawych zadaniach. Każde chętne dziecko mogło brać udział w torze z przeszkodami, tańczyć, malować, rozwiązywać hasła. W tym roku dodatkowo mogliśmy oglądać piękne bańki mydlane. Ogromnym uznaniem cieszyły się tatuaże i malowanie twarzy. Jak co roku odbył się turniej piłki nożnej. W tym roku sędziował p. Igor Wójtowicz. Dzieci wspaniale walczyły na boisku przestrzegając zasad fair play.

Czytaj więcej: Świetlicowy dzień sportu 2019

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face