Dzień Dziecka w 6b

Klasa 6b świętowała Dzień Dziecka na wycieczce w Górach Świętokrzyskich.Wędrując szlakiem z Nowej Słupi  przez Świętokrzyski Park Narodowy dotarliśmy na Święty Krzyż. Tam zwiedzaliśmy klasztor oraz modliliśmy się przy relikwiach z Krzyża Pańskiego. Następnie udaliśmy się do rezerwatu Gołoborze. Ponieważ pogoda była niesprzyjająca spacerom, do Huty Szklanej zjechaliśmy kolejką, co było dodatkową atrakcją.
Kolejnym punktem naszej wycieczki był Park Rozrywki i i Miniatur- Sabat Krajno. Tam czekało na nas wiele atrakcji:Kino 6D, Aleja Miniatur i bardzo oczekiwany Park Linowy. Późnym wieczorem pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Bardzo dziękujemy Panu Mirosławowi Pietrzakowi z Agencji ALTERNATYWA oraz Pani Bożenie Kozioł i Pani Beacie Paterak za zorganizowane wyjazdu i opiekę podczas wycieczki

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face