Wycieczka klas 7 do Warszawy.

Wycieczki szkolne należą do najbardziej efektywnych i bardzo lubianych przez młodzież zajęć procesu dydaktyczno - wychowawczego dlatego też nasi uczniowie w dniu wczorajszym wzięli udział w jednej z ostatnich wycieczek w roku szkolnym 2018/2019.Dzięki zaproszeniu pani poseł Krystyny Skowrońskiej udaliśmy się do Warszawy, zwiedziliśmy budynek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz inne zakątki stolicy.
W wycieczce udział wzięli uczniowie klas siódmych z wychowawczyniami : Ewą Dolot oraz Karoliną Zarzyczną.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 92 gości oraz 1 użytkownik.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face