Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września 2019 r. uczniowie z naszej szkoły: Bartłomiej Dudzik, Dawid Skóra, Karol Kończyk wraz z panem dyrektorem Markiem Paprockim reprezentowali społeczność SP 1 w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej przy pomniku mieleckich Sokołów. W uroczystości brali udział również związani z PTG Sokół Mielec nasi uczniowie: Witold Kapinos, Maciej Schab, Antoni Kosztyła, Jan Kosztyła, Hanna Łabuda, Julia Podraza. Grą na werblu ubogacił obchody 80. rocznicy wybuchu wojny uczeń klasy I a -Jan Kosztyła. Nad całością czuwała pani Jolanta Dudzik.

 

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face