Kodowanie na dywanie w Ia

Uczniowie klasy Ia biorą udział w Ogólnopolskim Programie "Uczymy Dzieci Programować”. Na zajęciach poznają elementy programowania rozwijając algorytmiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie.

Na ostatnich zajęciach układali na macie jesienne drzewo wg podanego kodu.

Uczniowie klasy Ia biorą udział w Ogólnopolskim Programie " Uczymy Dzieci Programować”. Na zajęciach poznają elementy programowania rozwijając algorytmiczne myślenie, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie. Na ostatnich zajęciach układali na macie jesienne drzewo wg podanego kodu.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face