foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W poniedziałek 18 listopada 2019r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się Eliminacje Miejskie Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci ,,W świecie wyobraźni”, którego głównym organizatorem jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Naszą szkołę reprezentowali: Anastazja Piekarz i Jan Duszkiewicz z klasy II a; Antoni Kosztyła, Wiktoria Miotła i Maciej Schab z klasy IV b; Kinga Bryła, Tomasz Jer, Laura Pietras i Karolina Więckowicz z klasy V d; Korneliusz Kuźmicz z klasy VI d, Patrycja Swół z klasy VI c, Lena Maniak z klasy VII a oraz Oliwia Diabelec z klasy VII b. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wybrane utwory w formie recytacji.

Miło nam poinformować, że do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Chorzelowie zakwalifikowali się: Anastazja Piekarz, Antoni Kosztyła, Kinga Bryła, Tomasz Jer, Patrycja Swół, Korneliusz Kuźmicz i Oliwia Diabelec. Uczniów do konkursu przygotowywały: Pani Anna Nowosiadło, Pani Anna Szwaja, Pani Marzena Kapinos, Pani Bożena Kozioł.

Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.