STRZELECTWO SPORTOWE”-Spotkanie szóste

W dniach 08.02.2 019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pod opieką prowadzących strzelectwo sportowe brali udział w szóstym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej.

W szóstym spotkaniu strzeleckim uczestniczyli następujący uczniowie z naszej szkoły.

KONRAD ROBAK [41/100], HUBERT NOWAK [25/100], PATRYCJA KRUŻEL [8/100], SZYMON DUSZKIEWICZ [34/100], ALEKSANDRA SIUDA [ 74/100]. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Najlepiej z wyżej wymienionych osób w szóstym spotkaniu strzeleckim z SP1 trafiała do tarczy ALEKSANDRA SIUDA, która uzyskała 74pkt na 100 możliwych, na drugim miejscu znalazł się KONRAD ROBAK, uzyskując 41 pkt na 100 możliwych, a na trzecim miejscu znalazł się SZYMON DUSZKIEWICZ, uzyskując 25 pkt na 100 możliwych.
                Wszystkie dotychczasowe wyniki z przeprowadzonych spotkań można sprawdzać na stronie facebook w opisie „ Młodzieżowa Liga Strzelecka”.URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

Jakość powietrza z airly.eu

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face