Konkurs plastyczny „Oczami Dziecka” skierowany był do dzieci i młodzieży Mielca i okolic.
Była to już dziewiąta edycja tego konkursu organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. Mali plastycy poprzez swoje prace pokazali kto dla nich w naszym mieście jest ważny, kto jest popularny, rozpoznawalny i wyjątkowy. Uroczyste wręczenie nagród z udziałem organizatorów wiceprezydenta Mielca Pana Jana Myśliwca, dyrektora MOSiR Andrzeja Jędrychowskiego i zaproszonych gości miało miejsce w czwartek 1 czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Kusocińskiego.

Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas I-III, 3 miejsce zajął Jakub Babula (autor portretu Grzegorza Laty), a wyróżnienia otrzymali Konrad Maj oraz Jakub Patyk- obydwaj narysowali portrety Władysława Szafera.

Wszyscy nagrodzeni są uczniami klasy 2d, a do konkursu przygotowała ich p. Małgorzata Osmola.