W listopadzie klasy III a i III b wybrały się na wycieczkę do Kopani Soli w Wieliczce. Pod opieką przewodnika uczniowie zwiedzali szlak turystyczny w kopalni.

Dzieci miały okazję zejść 135 metrów pod ziemię i dowiedzieć się nieco o historii i tajemnicach Kopalni. Uczniowie zobaczyli wspaniałe maszyny i narzędzia górnicze, którymi posługiwano się w dawnych czasach. Zwiedzili wiele komór m.in. "Komorę Urszula" oraz "Komorę Mikołaja Kopernika", a także "Komorę Pieskowa Skała", która należy do najpiękniejszych miejsc kopalni. Po drodze uczniowie zwiedzili jeszcze wiele innych komór, a także Kaplicę Św. Kingi.

Opiekę nad grupą sprawowały wychowawczynie p. Ewa Paprocka i p. Anna Nowosiadło oraz panie Katarzyna Baum, Ewelina Pezda oraz Anna Mikołajczuk.