Szkolne Przygody Gangu Słodziaków - konkurs

     Zapraszamy wszystkich uczniów klas I – III do wzięcia udziału w konkursie edukacyjnym z Gangiem Słodziaków.

Celem konkursu pt. „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” jest wyrabianie nawyku codziennego czytania. Czytanie pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. Aby wypracować nawyk codziennego czytania, każde dziecko otrzymało album z drzewkiem czytelniczym, w którym za każdy dzień głośnego czytania (min. 10min) otrzyma naklejkę ze Słodziakiem.

                Konkurs polegał będzie na napisaniu lub narysowaniu własnej historii o dalszych przygodach Gangu Słodziaków
i przedstawienie jej w zależności od poziomu:

Klasy I- rysują swoje historie;

Klasy II - tworzą komiks;

Klasy III - piszą krótkie historie i je ilustrują.

                Nagrody w konkursie na szczeblu szkolnym to maskotki Słodziaków i książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, natomiast na szczeblu ogólnopolskim to dofinansowanie księgozbioru do szkolnej biblioteki w wysokości 3000 zł oraz nagrody dla ucznia i jego zespołu klasowego. Organizatorzy: Joanna Szady, Anna Nowosiadło, Anna Szwaja, Beata Paterak, Renata Hammer.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face