Z zabawy nauka

8 października 2018 roku uczniowie klas IV a, IV c i IV d wyjechali na wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Mieli tam okazję poznać historię znanego od dziesięcioleci w Polsce i na świecie krośnieńskiego szkła. Zapoznali się z ekspozycjami prezentującymi zarówno szkło artystyczne, wykonane przez najlepszych polskich twórców, jak i użytkowe. Niezwykłą atrakcję stanowiły pokazy na żywo produkcji i zdobienia szkła oraz warsztaty szklanego rzemiosła, w których wzięli udział. Nanosili przygotowane wcześniej wzory zwierząt, roślin lub postaci na szkło, a następnie powstałe kontury wypełniali farbami. W ten sposób tworzyli szklane obrazki.

Zajęcia okazały się doskonałym sposobem na atrakcyjne i twórcze spędzenie czasu w gronie kolegów, koleżanek i opiekunów.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face