„Wiosna na głowach” w świetlicy szkolnej

4 kwietnia w świetlicy szkolnej „Jedyneczka” odbyło się kolejne spotkanie naszych wychowanków z nauczycielkami i uczniami z klasy o profilu fryzjerskim. Zaproszone panie oraz uczennice i uczniowie ze szkoły czesali wszystkie chętne dzieci.

Każde dziecko cieszyło się z pięknej fryzury. Nasi uczniowie przy tej okazji mogli zobaczyć i zrozumieć jak piękny, ale zarazem trudny jest zawód fryzjera. Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i pięknie uczesane włosy. Mamy nadzieję na kolejne spotkania. Gratulujemy paniom i uczniom z Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego.

Z okazji zbliżających się świąt pragniemy także złożyć rodzicom i dzieciom życzenia zdrowych, spokojnych oraz szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

Wychowawcy świetlicy

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face