foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

4 kwietnia w świetlicy szkolnej „Jedyneczka” odbyło się kolejne spotkanie naszych wychowanków z nauczycielkami i uczniami z klasy o profilu fryzjerskim. Zaproszone panie oraz uczennice i uczniowie ze szkoły czesali wszystkie chętne dzieci.

Każde dziecko cieszyło się z pięknej fryzury. Nasi uczniowie przy tej okazji mogli zobaczyć i zrozumieć jak piękny, ale zarazem trudny jest zawód fryzjera. Jeszcze raz dziękujemy za wizytę i pięknie uczesane włosy. Mamy nadzieję na kolejne spotkania. Gratulujemy paniom i uczniom z Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego.

Z okazji zbliżających się świąt pragniemy także złożyć rodzicom i dzieciom życzenia zdrowych, spokojnych oraz szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

Wychowawcy świetlicy

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.