Uczniowie świetlicy „Jedyneczka” odwiedzają Miejską Bibliotekę Publiczną.

Wszyscy wiemy, że czytanie książek ma ogromny wpływ na rozwój dzieci . 24 października najmłodsi wychowankowie świetlicy „Jedyneczka”, korzystając z pięknej słonecznej pogody, odwiedzili pod opieką wychowawców Miejską Bibliotekę Publiczną nr 4 w Mielcu.

Pani J. Prokop przygotowała ciekawą lekcję biblioteczną, dzięki której dzieci przypomniały sobie jaką rolę pełni książka w życiu każdego człowieka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, piękni rozwiązując zagadki literackie. Na zakończenie uczniowie chętnie wypożyczyli książki. Gratulujemy rodzicom  i cieszymy się, że nasi uczniowie tak chętnie czytają książki.

Wyjście zorganizowały panie: B. Paterak, M. Kawecka- Cyran i K. Kozak.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face