foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Wszyscy wiemy, że czytanie książek ma ogromny wpływ na rozwój dzieci . 24 października najmłodsi wychowankowie świetlicy „Jedyneczka”, korzystając z pięknej słonecznej pogody, odwiedzili pod opieką wychowawców Miejską Bibliotekę Publiczną nr 4 w Mielcu.

Pani J. Prokop przygotowała ciekawą lekcję biblioteczną, dzięki której dzieci przypomniały sobie jaką rolę pełni książka w życiu każdego człowieka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, piękni rozwiązując zagadki literackie. Na zakończenie uczniowie chętnie wypożyczyli książki. Gratulujemy rodzicom  i cieszymy się, że nasi uczniowie tak chętnie czytają książki.

Wyjście zorganizowały panie: B. Paterak, M. Kawecka- Cyran i K. Kozak.

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.