foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

28 listopada odbyła się świetlicowa zabawa andrzejkowa. Dzieci wspaniale tańczyły, a także chętnie brały udział w różnych konkursach. Odbył się również mini pokaz mody, każde dziecko mogło zaprezentować się na mini wybiegu i przez chwilę poczuć się królem i królową balu.  . Chętni uczniowie mogli sobie zrobić zdjęcie w „świetlicowej fotobudce” . Dziękujemy uczniom z klasy 7a, którzy przyszli pobawić się z naszymi wychowankami i wcielili się we wróżki i w czarodziei. Oczywiście dla każdego dziecka było słodkie ciastko z wróżbą.
Zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego oraz wręczone nagrody

Wyniki konkursu „Stop przemocy i agresji w szkole”

WYRÓŻNIENIE:

Magdalena Piątek kl. 2a

Hubert Piątek kl. 4a

I MIEJSCE:

Jan Duszkiewicz kl. 2a

II MIEJSCE:

Piotr Wilk kl. 3a

Franciszek Pawełek kl. 2b

III MIEJSCE:

Kalina Nowak kl. 2a

Julia Węgrzyn kl. 3a , Lena Leśniowska kl. 3a

Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.