foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

Co prawda wakacje w pełni, ale wciąż jeszcze napływają informacje o konkursach, które z powodu epidemii, zostały rozstrzygnięte dopiero teraz. 

14 lipca ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Ja i Świat" organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Na tegoroczny konkurs, który odbywał się pod hasłem "Wierszem w wirusa" wpłynęły 134 utwory 67 autorów w czterech grupach wiekowych. Wśród nagrodzonych w kategorii klas VII-VIII znalazła się tegoroczna absolwentka naszej szkoły - uczennica klasy VIII c - Aleksandra Gaweł, która za wiersz "Zapominanie" otrzymała wyróżnienie. Ola przygotowała się do konkursu po opieką polonistki - Elżbiety Witek.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.