foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

      Na początku lutego odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy 1a i 1b. Celem uroczystości było zachęcenie dzieci do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej oraz systematycznego rozwijania umiejętności czytania.

      Pierwszoklasiści poznali zasady zachowania w bibliotece, dowiedzieli się jak należy dbać o książki oraz złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą przestrzegać obowiązków czytelnika. Po pasowaniu  uczniowie z wielką radością wypożyczyli pierwsze książki.

      Na pamiątkę uroczystości nowi czytelnicy otrzymali dyplomy i zakładki. Wartościowym prezentem dla dzieci były również książki przekazane przez Instytut Książki w ramach kampanii "Mała książka – wielki człowiek".

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.