Szanowni Rodzice!

Informuję, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia  z dnia 18.03.2021 r. od poniedziałku 22 marca do 11 kwietnia br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Uczniowie klas młodszych będą uczyć się w trybie zdalnym na platformie MS Teams.  Wychowawcy klas I-III przekażą rodzicom szczegółowe informacje na temat organizacji kształcenia na odległość.

W okresie obowiązującego czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty szkoła będzie prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I-III szkoły podstawowej.

Rodzice dziecka, którzy chcą skorzystać z opieki, składają wniosek do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką.

Pisemne wnioski proszę składać w sekretariacie lub przesłać na adres email szkoły:  sp1@miasto.mielec.pl

W szkole nadal będą organizowane dla chętnych uczniów klas ósmych konsultacje indywidualne lub w małych grupach. O konsultacjach będą informować nauczyciele uczący w klasach ósmych.