foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

„Wehikuł czasu. Mój najpiękniejszy dzień w życiu” – tak brzmiało hasło ogólnopolskiego  konkursu plastyczno – literackiego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Bardzo się cieszymy,  że   SP 1 jako jedna z dwóch szkół w Mielcu, przystąpiła  do konkursu i może poszczycić się wyróżnieniami, które zdobyli: Szymon Bartkowicz z klasy 5b, Witold Kapinos z klasy 6a, Zofia Piasecka  i Julia Żybula z klasy 6d.  

Radością  dla naszych uczniów jest czworonożny przyjaciel, skok ze spadochronem i awans Stali Mielec do Ekstraklasy.  Wyróżnionych, opiekunów i pana dyrektora Marka Paprockiego uhonorowała pani  Adriana Miłoś- Zastępca Prezydenta Miasta Mielca i Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia- Agata Ćwięka

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.