Młodzieżowa Rada Miejska w Mielcu

ogłasza konkurs pt. „Młodzi zmieniają Mielec”

Jego celem jest stworzenie konceptu na wydarzenie, innowację, projekt lub zmianę w Mielcu.

Jeżeli masz pomysł, który pozwoli na ulepszenie Mielca to ten konkurs jest dla ciebie!

Na czym polega konkurs?

Na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlij swój pomysł na zmianę i opisz go szczegółowo.

Może to być plan wydarzenia, które chciałbyś/chciałabyś zorganizować w Mielcu.

Jeżeli jest to coś co ci się w Mielcu nie podoba to opisz ten problem i przedstaw propozycję jego rozwiązania.

Niech zadziała twoja kreatywność 

Pamiętaj, żeby podpisać pracę swoim imieniem, nazwiskiem, klasą oraz nazwą szkoły do której chodzisz.

Do kiedy można wysyłać prace?

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2022 roku. Po tym terminie możesz czekać na ogłoszenie wyników.

Dla jakich klas jest ten konkurs?

Konkurs jest dla uczniów:

• szkół podstawowych od klas 1 do 8,
  • szkół ponadpodstawowych od klas 1 do 4.

Jakie nagrody czekają na uczestników?

Na każdego ucznia, który prześle nam pracę przed zakończeniem konkursu czeka nagroda. Wyjątkiem są prace prześmiewcze, bądź zawierające hejt.

Nagrody specjalne otrzymają trzy najlepsze prace.

Szczegóły odnośnie nagród zostaną wyjawione na naszym profilu na Facebooku i Instagramie pod koniec czerwca 2022 roku. Jedyne co możemy zdradzić to fakt, że warto na nie poczekać,