foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W dniu 09.03.2023r. w klasach 2a, 3a i 4a  gościł przedstawiciel Firmy Rolmlek, z którą nasza szkoła realizuje unijny „Program dla szkół” dostarczając uczniom klas 1 - 5 owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne. W ramach długoletniej współpracy podejmowane są działania edukacyjne mające na celu uczenie zasad zdrowego odżywiania i regularnego spożywania w szkole dostarczanych produktów. Wszystko odbywało się w luźnej, przyjaznej atmosferze i przeplatane było zagadkami o zdrowych warzywach, owocach, produktach mlecznych. Organizatorzy zadbali także o gadżety dla wszystkich uczestników  warsztatów. Goszczący w naszej szkole Pan Marek poprowadził ciekawe spotkanie, które przedstawiają poniższe zdjęcia.

 

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.