W Czwartym Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych T.I.K? – TAK! brało udział: 726 szkół, 19928 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – z naszej szkoły startowało 9 uczniów, (Kamil Kolin – 6a, Łukasz Lonczak – 6a, Jakub Rucki – 6a, Rafał Bieś – 6a, Arkadiusz Paterak – 5b, Mikołaj Proczek – 5b, Marek Gołębiowski – 5c, Jagoda Bardowska – 5a, Emilia Sroka – 5a).

Do II etapu zakwalifikowało się 100 uczniów ze szkół podstawowych. W etapie tym, który odbywał się w dniu 29.04.2014r. w Kanie w Mielcu brali udział trzej nasi uczniowie: K. Kolin, Ł. Lonczak, J. Rucki.

Wśród 100 uczniów ze szkół podstawowych do III etapu, który odbył się w Warszawie
(14 maja) kwalifikowało się tylko 10 uczniów. Nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca – Kamilowi i Łukaszowi zabrakło niewiele do 10 miejsca i wtedy startowaliby w Warszawie. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w tym konkursie w przyszłym roku. (AP)

12-miejsce – Kamil Kolin – kl. 6a

13-miejce – Łukasz Lonczak – kl. 6a