24 listopada 2014 roku wychowawcy zorganizowali dla małych świetliczan zabawę andrzejkową. Dzieci w pięknych przebraniach tańczyły od godz. 13.30 do 15.00 na sali gimnastycznej. Wychowawcy urozmaicali dzieciom zabawę organizując pomiędzy tańcami ciekawe konkursy z różnymi nagrodami, m.in. jedzenie kisielu z zamkniętymi oczami, tańce na gazecie, nadmuchiwanie balonu.

Dzieci miały okazję zaprezentować stroje na mini pokazie mody. Na zakończenie imprezy wybraliśmy króla i królową balu. Zostali nimi: Bartłomiej Dudzik z kl. III c i Daria Nowak z kl. III a. Główną atrakcją balu andrzejkowego były wróżby zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i jego opiekunów. Na zakończenie dla wszystkich dzieci była oczywiście słodka wróżba.