Pomysłodawczynią konkursu talentów była Natalia. Zuzia zajęła się organizacją, a cała klasa 3c pomysł przyjęła z radością. Każdy postanowił zaprezentować swój talent indywidualnie lub w grupie

W grudniu odbyły się eliminacje. Jury w składzie: Zuzia, Bartek, Tosia, Amelia i Dawid bardzo profesjonalnie oceniało  uczestników i do półfinału przeszły następujące talenty: Olga i Kamila za występ wokalny, Karol – rysowanie na tablicy, Agnieszka i Robert- taniec towarzyski oraz Ania, Szymon, Natalia, Sylwia i Ola za kabaret wg własnego pomysłu.

20 stycznia odbył się półfinał konkursu. Wszyscy uczestnicy przygotowali nowy repertuar i znów zachwycili pomysłowością i talentem. Aga i Robert zatańczyli sambę, Karol zaprezentował sztuczki z monetą i z kartami, Olga i Kamila zaśpiewały, a Kabarecik „Akademia babci Świętosławy i dziadka Walentego” bawił nas nową sztuką.

Wspaniale zaprezentował się również Adrian, który prowadził całą imprezę, Szymon- twórca dyplomów dla uczestników oraz Claudia i Oliwia, które obsługiwały magnetofon.

Do finału przeszli: Karol oraz Ekipa Kabareciku.