Dnia 8 grudnia 2015 r. w Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu odbył się MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PIOSENKI „SZCZĘŚLIWYM BYĆ”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mielcu. Honorowy patronat nad konkursem objął ks. Kazimierz Czesak proboszcz parafii MBNP w Mielcu.

Współorganizatorem konkursu byli:

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu i Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu.

Nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Mielca i  sponsorów wręczyli Jan Myśliwiec – Zastępca Prezydenta Miasta Mielca, Arkadiusz Gałkowski – Dyrektor do Spraw Edukacji oraz Marek Paprocki – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mielcu.

Jury w składzie:

przewodniczący :         GrażynaŚwierczyńska

członkowie :               Sylwia Kania

Magdalena Łącz

Tomasz Łępa

wyłoniło następujących laureatów:

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Amelia Gancarz ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Angelina Gancarz ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mielcu,

- w III kategorii wiekowej – gimnazja: Bernadetta Gałda z Gimnazjum Nr 2 w Mielcu.

II miejsca otrzymali:

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Laura Jarosz ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Amelia Marczenia ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mielcu,

- w III kategorii wiekowej – gimnazja: Kalina Rokosz z Gimnazjum Nr 2 w Mielcu.

III miejsce otrzymali:

- w I kategorii wiekowej kl. I-III: Malinowski Wojciech ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mielcu,

- w II kategorii wiekowej kl. IV-VI: Laura Pazdro ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu i Oliwia Godek z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Mielcu,

- w III kategorii wiekowej – gimnazja: nie przyznano III miejsca.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.